за нас

ejrnew

Changzhou Kondak медицинска рехабилитација опрема копродукции, Ltd е основана во 2009 година Имаме изобилство на производство и истражување искуство во рехабилитација индустрија.

Ние поседуваат интегриран серија на опрема во медицинска рехабилитација и способноста да се прилагодите производи во согласност со стандардите на клиентите. Нашите главни производи вклучуваат серија одењето-обука, горниот дел од ногата рехабилитација серија, долните екстремитети рехабилитација серија, лумбална и влечење вратот серија, серија терапија физички, терапија серија професионални и детски рехабилитација серија.

На производи се широко се применува во центар за рехабилитација, во болница и Специјални образование училиште. На производи се широко се извезуваат во целиот свет, вклучувајќи ги и Југоисточна Азија, Блискиот Исток, Африка, Европа, итн Добредојдовте да ја посетите или контактирајте не за повеќе информации.

13

WhatsApp Online Chat !