Децата Прирачник Навалување маса

Краток опис:

Specification Item Name Children Manual Tilt table Item No. KD-SLC-02 Function Used for standing training Bed height 50cm Adjustable angle 0-90° Color blue Application Hospital, clinic,rehabilitation center, home Test Standard ISO Packaging 1pcs/carton Dimensions Length 165cm Width 93cm Height 105cm Material Body Material Leather,steel Weights & Packing size Net weight(kg)   Gross Weight (kg)   Packing size(cm)  


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  спецификација
  Име на предметот Децата Прирачник Навалување маса
  Точка бр KD-SLC-02
  функција Се користи за стоење за обука
  висина кревет 50cm
  прилагодлив агол 0-90 °
  боја сина
  апликација Болница, клиника, центар за рехабилитација, дома
  тест Стандард ISO
  пакување 1pcs / картон
  димензии
  должина 165cm
  ширина 93cm
  Висина 105cm
  материјал
  тело Материјал Кожа, челик
  Тежини и големина на пакување
  Нето тежина (kg)  
  Бруто тежина (kg)  
  Големина на пакување (см)  

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !