Гира поставува KD-Yal-01

Краток опис:

Specification Item Name Dumbbell sets Item No. KD-YAL-01 Function Used for muscle strength training Body Color Green,red Feature Beautiful Dumbbell number 18 Dumbbell weight 2.3kg,    4 pieces 1.8kg,    4 pieces 1.4kg,    4 pieces 0.9kg,    4 pieces 0.5kg,    2 pieces Application Hospital, clinic,rehabilitation center, home Voltage Manual Test Standard ISO Packaging 1pcs/carton Dimensions Length 81cm Width 53cm Height 80 cm Material Body Material spray...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  спецификација
  Име на предметот гира сетови
  Точка бр KD-Yal-01
  функција Се користи за мускулна сила обука
  Боја Зелена, црвена
  функција убава
  број гира 18
  гира тежина 2.3kg, 4 парчиња
  1.8kg, 4 парчиња
  1.4kg, 4 парчиња
  0.9kg, 4 парчиња
  0.5kg, 2 парчиња
  апликација Болница, клиника, центар за рехабилитација, дома
  Напон прирачник
  тест Стандард ISO
  пакување 1pcs / картон
  димензии
  должина 81cm
  ширина 53cm
  Висина 80 см
  материјал
  тело Материјал спреј-боја, остар челик
  додатоци информации
  рамка 1 ком
  Тежини и големина на пакување
  Нето тежина (kg) 32
  Бруто тежина (kg) 35
  Големина на пакување (см) 86,5 * 15 * 77

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !