Електрични вратот влечење стол

Краток опис:

Specification Item Name Electric neck traction chair Item No. DFZ-3 Function Used for neck traction Body Color Blue Feature Electric Traction distance ≤320mm Application Hospital, clinic,rehabilitation center, home Test Standard ISO Power 110/220V Packaging 1pcs/carton Dimensions Size 72*72*210cm Material Body Material Steel,leather,plastic Accessories Information Manual 1 pcs Weights & Packing size Net weight(kg) 40 Gross Weight (kg) 55 Pack...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  спецификација
  Име на предметот Електрични вратот влечење стол
  Точка бр DFZ-3
  функција Се користи за влечење вратот
  Боја сина
  функција електричен
  влечење далечина ≤320mm
  апликација Болница, клиника, центар за рехабилитација, дома
  тест Стандард ISO
  моќ 110 / 220V
  пакување 1pcs / картон
  димензии
  големина 72 * 72 * 210 сантиметри
  материјал
  тело Материјал Челик, кожа, пластика
  додатоци информации
  прирачник 1 ком
  Тежини и големина на пакување
  Нето тежина (kg) 40
  Бруто тежина (kg) 55
  Големина на пакување (см) 96 * 71 * 128

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !