Стакло Огледало со мрежа KD-JZJ-02

Краток опис:

Specification Item Name Glass Mirror with grid Item No. KD-JZJ-02 Function Used for correcting gesture Feature Material:aluminum frame,mirror Application Hospital, clinic,rehabilitation center, home Test Standard ISO Packaging 1pcs/carton Dimensions Length 85cm Width 67cm Height 189cm Material Body Material aluminium alloy, shape steel Weights & Packing size Net weight(kg) 25 Gross Weight (kg)   Packing size(cm)  


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  спецификација
  Име на предметот Стакло Огледало со мрежа
  Точка бр KD-JZJ-02
  функција Се користи за исправување гест
  функција Материјал: алуминиум рамка, огледало
  апликација Болница, клиника, центар за рехабилитација, дома
  тест Стандард ISO
  пакување 1pcs / картон
  димензии
  должина 85cm
  ширина 67cm
  Висина 189cm
  материјал
  тело Материјал легура на алуминиум, челик форма
  Тежини и големина на пакување
  Нето тежина (kg) 25
  Бруто тежина (kg)  
  Големина на пакување (см)  

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !