Rreth nesh

ejrnew

Changzhou Kondak Medical Rehabilitimi Equipment Co, Ltd ishte themeluar në vitin 2009. Ne kemi prodhim të bollshme dhe përvojë kërkimore në industrinë e rehabilitimit.

Ne zotërojmë një seri të integruar e pajisjeve në rehabilitimin mjekësor dhe aftësinë për të rregulloje produktet sipas standardeve të klientëve. Produktet tona kryesore përfshijnë seri ecje-trajnimit, e sipërme seri gjymtyrë rehabilitimi, të ulët seri gjymtyrë rehabilitimi, mesit dhe tërheqje qafën seri, seri terapi fizike, terapi profesionale seri dhe seri fëmijë rehabilitimit.

Produktet janë aplikuar gjerësisht në qendër rehabilitimi, spital dhe shkollë të veçantë. Produktet janë eksportuar gjerësisht në të gjithë botën, duke përfshirë Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Afrikë, Evropë, etj vini në vizitoni ose na kontaktoni për më shumë informacion.

13

WhatsApp Online Chat !