Fëmijët Manual sistemin e trajnimit unweight ecje

Përshkrim i shkurtër:

Specification Item Name Children Manual unweight gait training system Item No. KD-JZB-01 Function Used for walking and standing standing training Body Color light yellow Application Hospital, clinic,rehabilitation center, home Adjustable height range of armrest 38~121cm Width of armrest 41cm Rated load 80kg Test Standard ISO Dimensions Length 89 cm Width 98cm Height 157cm Material Body Material shape steel Weights & Packing size Net weight(kg)   ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim
  Emri i artikullit Fëmijët Manual sistemin e trajnimit unweight ecje
  Item Nr KD-JZB-01
  funksion Përdoret për të ecur dhe duke qëndruar në këmbë e trajnimit
  Body Color e verdhe e lehte
  Aplikacion Spital, klinika, qendra rehabilitimi, shtëpi
  varg rregullueshme lartësi të armrest 38 ~ 121cm
  Gjerësia e armrest 41cm
  ngarkesa të vlerësuarat 80kg
  Test standard ISO
  përmasat
  gjatësi 89 cm
  gjerësi 98cm
  lartësi 157cm
  material
  Material Body formë çeliku
  Peshat & Madhësia Paketimi
  peshë net (kg)  
  Bruto Pesha (kg)  
  Madhësia Paketimi (cm)  

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !