Biciklete Ergometri KD-GLC-04

Përshkrim i shkurtër:

Specification Item Name Bicycle ergometer Item No. KD-GLC-04 Function Used to improve lower limb’s  moving range and coordination function Body Color Gray Feature like bike Adjustable range of seat 73*98cm  Damping regulation 8 Application Hospital, clinic,rehabilitation center, home Voltage 220v Test Standard ISO Packaging 1pcs/carton Dimensions Length 137 cm Width 60cm Height 125 cm Material Body Material High quality steel, electrostatic spray, plas...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim
  Emri i artikullit biçikletë Ergometri
  Item Nr KD-GLC-04
  funksion Përdorur për të përmirësuar varg Hyrja në të dhe koordinues funksionin e gjymtyrëve më të ulët
  Body Color gri
  tipar si biçikletë
  varg rregullueshme i ndenjësen 73 * 98cm 
  fikje rregullimi 8
  Aplikacion Spital, klinika, qendra rehabilitimi, shtëpi
  tension 220V
  Test standard ISO
  paketim 1pcs / carton
  përmasat
  gjatësi 137 cm
  gjerësi 60cm
  lartësi 125 cm
  material
  Material Body Të lartë çeliku të cilësisë, llak elektrostatike, plastike
  Peshat & Madhësia Paketimi
  peshë net (kg) 25
  Bruto Pesha (kg) 30
  Madhësia Paketimi (cm) 95 * 25 * 60

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !