• Rehabilitation equipment
 • Rehabilitation equipment
 • Rehabilitation equipment
 • Kangda
 • kangda1
 • kangda2

Добредојдовте на KonDak

Changzhou Kondak медицинска рехабилитација опрема копродукции, Ltd е основана во 2009 година Имаме изобилство на производство и истражување искуство во рехабилитација индустрија.

Ние поседуваат интегриран серија на опрема во медицинска рехабилитација и способноста да се прилагодите производи во согласност со стандардите на клиентите. Нашите главни производи вклучуваат серија одењето-обука, горниот дел од ногата рехабилитација серија, долните екстремитети рехабилитација серија, лумбална и влечење вратот серија, серија терапија физички, терапија серија професионални и детски рехабилитација серија.

Гледај Повеќе

Серија производи

Зошто да изберете BeDentist клиника?

 • тим

  тим

  Нашата компанија поддржува духот на "иновации, хармонија, тимска работа и споделување".
 • технологија

  технологија

  Во однос на квалитетот, како опстанок, углед како гаранција, иновации како мотивирачка сила
 • историја

  историја

  Changzhou Kondak медицинска рехабилитација опрема копродукции, Ltd е основана во 2009 година.
 • Квалитет

  Квалитет

  Ние секогаш се инсистира на принципот на "квалитетот и услугата се на животот на производот".

Веб производ

WhatsApp Online Chat !