За нас - Changzhou KonDak Медицински копродукции, ООД

производи

KONDAK-MEDICAL REHABILITATION EQUIPMENT MANUFACTURER

Brand

KonDak-Medical Rehabilitation Equipment Manufacturer

Experience

11 years continuously developing of experience in the Rehabilitation Field.

One Stop Marketing

All our clients collect their requirements from us

Who We Are
Changzhou Kondak Medical Rehabilitation Equipment Co., Ltd. was established in 2009. Is a specialist in research and development,manufacturing and distribution of rehabilitation medicine equipment. It lies in Changzhou,which is one of the economically developed cities in China. The company has cultivated a high-quality management,R&D,marketing team pursuing the principle of Technology First,marketing Centered and committing to the advancemeng of rehabilitation medical equipment.We have abundant production and research experience in the rehabilitation industry.

about-1

What We Do & One stop market
Ние поседуваат интегриран серија на опрема во медицинска рехабилитација и способноста да се прилагодите производи во согласност со стандардите на клиентите. Нашите главни производи вклучуваат серија одењето-обука, горниот дел од ногата рехабилитација серија, долните екстремитети рехабилитација серија, лумбална и влечење вратот серија, серија терапија физички, терапија серија професионални и детски рехабилитација серија.
На производи се широко се применува во центар за рехабилитација, во болница и Специјални образование училиште. На производи се широко се извезуваат во целиот свет, вклучувајќи ги и Југоисточна Азија, Блискиот Исток, Африка, Европа, итн Добредојдовте да ја посетите или контактирајте не за повеќе информации.

BUSINESS ADVANTAGE

FACTORY
specilizing in erhabilitation products more than 11yeas,products are widely used in hospital,rehabilitation center and clinic

ADVANGTAGE
short delivery time,hundreds of different products for choosing,customization and OEM are available

SERVICE
serve for honor,solve problems for customers

微信图片_20190408111419
ca531be6
微信图片_20190408111431
a7867df7
微信图片_20190408111445
64a6bdd7

MASK WORKSHOP

работилница6
работилница3
работилница5
работилница2
работилница4
работилница1