Децата ѕид бар - Кина Changzhou KonDak Медицински

производи

Децата ѕид бар

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  WAREHOUSE

  193577a0
  543543
  4343
  sample-room3
  ef5d3b5c
  324324

  CERTIFICATE

  WORKSHOP

  1Sawing

  Sawing

  3Maching

  Maching

  5Drilling

  Drilling

  7Siwing

  Siwing

  2Bending

  Bending

  4Punching

  Punching

  6Welding

  Welding

  8Assembling

  Assembling

  PRODUCT DETAIL

  спецификација
  Име на предметот МТ Остварување Уред
  Точка бр KD-ZYE
  функција Used to improve finger's ability
  Боја жолта
  апликација Болница, клиника, центар за рехабилитација, дома
  тест Стандард ISO
  пакување 1pcs / картон
  димензии
  големина  50 * 15 * 52cm
  материјал
  тело Материјал дрво, пластика
  додатоци информации
  прирачник 1 ком
  Тежини и големина на пакување
  Нето тежина (kg) 1,5 килограми

  WAREHOUSE

  193577a0
  543543
  4343
  sample-room3
  ef5d3b5c
  324324

  CERTIFICATE

  WORKSHOP

  1Sawing

  Sawing

  3Maching

  Maching

  5Drilling

  Drilling

  7Siwing

  Siwing

  2Bending

  Bending

  4Punching

  Punching

  6Welding

  Welding

  8Assembling

  Assembling


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас