Контакт - Changzhou KonDak Медицински копродукции, ООД

производи

CHANGZHOU KONDAK MEDICAL REHABILITATION EQUIPMENT CO.,LTD.

адреса

120 houxiazhuang, lijia, Wujin, Changzhou Сити, Jiangsu, Кина

Е-пошта

телефон

 电话:+86 15006120035

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас