Прашања и одговори - Changzhou KonDak Медицински копродукции, ООД

производи

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Дали сте фабрика или трговско друштво?

Ние сме една фабрика.

Каде се наоѓа вашата фабрика? Како можам да ја посетите таму?

Нашата фабрика се наоѓа во Changzhou Сити, Jiangsu провинција, Кина, во близина Shanghai.You можат да летаат на аеродромот во Шангај директно, тогаш ние ќе ги собереш you.All нашите клиенти, од дома или во странство, се топло добредојде да не посетите!

Што е гаранција?

Нашата гаранција е 1 година

Можеме ли да ја посетите вашата фабрика?

Се разбира, добредојде да ја посетите нашата фабрика, ако дојде до Кина.

Што е рок на исплата?

30% аванс, 70% платниот биланс пред породувањето

Што е превоз начин?

од страна на морето, од воздух и од меѓународни изразат

Како можеме да го стави на ред?

1) Кажете ни што ви треба, или ние ќе ги испрати нашиот каталог за вас за изборот на производи
2) Откако ќе се донесе одлука за тоа кои производи треба и да ни кажете што транспорт начин на кој сакате да, ние ќе ви кажам на товарни
3) Ние ќе направи фактура за вас за водење исплата
4) плаќање на 30% како аванс
5) по производи се подготвени, плаќаат 70% во платниот биланс
6) Ние ќе организира испорака

Како можете да контактирате со нас?

Преку е-маил, WhatsApp, Skype, телефон

Сакаат да работат со САД?