• Rehabilitation equipment
 • Rehabilitation equipment
 • Rehabilitation equipment
 • kangda
 • kangda1
 • kangda2

Mirë se vini në KonDak

Changzhou Kondak Medical Rehabilitimi Equipment Co, Ltd ishte themeluar në vitin 2009. Ne kemi prodhim të bollshme dhe përvojë kërkimore në industrinë e rehabilitimit.

Ne zotërojmë një seri të integruar e pajisjeve në rehabilitimin mjekësor dhe aftësinë për të rregulloje produktet sipas standardeve të klientëve. Produktet tona kryesore përfshijnë seri ecje-trajnimit, e sipërme seri gjymtyrë rehabilitimi, të ulët seri gjymtyrë rehabilitimi, mesit dhe tërheqje qafën seri, seri terapi fizike, terapi profesionale seri dhe seri fëmijë rehabilitimit.

Shiko më shumë

Produkte Series

Pse të zgjidhni klinikën BeDentist?

 • ekip

  ekip

  Kompania jonë mbështet frymën e "inovacionit, harmoni, punë ekipore dhe ndarjen".
 • teknologji

  teknologji

  Për sa i përket kualitetit të mbijetesës, prestigj si garanci, risi si forcë motiv
 • histori

  histori

  Changzhou Kondak Medical Rehabilitimi Equipment Co, Ltd ishte themeluar në vitin 2009.
 • cilësi

  cilësi

  Ne gjithmonë të insistojnë në parimin e "cilësisë dhe shërbimit janë jeta e produktit".

Showcase Produktit

WhatsApp Online Chat !