Rreth Nesh - Changzhou KonDak Mjekësi Co, Ltd

produktet

KONDAK-MEDICAL REHABILITATION EQUIPMENT MANUFACTURER

Brand

KonDak-Medical Rehabilitation Equipment Manufacturer

Experience

11 years continuously developing of experience in the Rehabilitation Field.

One Stop Marketing

All our clients collect their requirements from us

Who We Are
Changzhou Kondak Medical Rehabilitation Equipment Co., Ltd. was established in 2009. Is a specialist in research and development,manufacturing and distribution of rehabilitation medicine equipment. It lies in Changzhou,which is one of the economically developed cities in China. The company has cultivated a high-quality management,R&D,marketing team pursuing the principle of Technology First,marketing Centered and committing to the advancemeng of rehabilitation medical equipment.We have abundant production and research experience in the rehabilitation industry.

about-1

What We Do & One stop market
Ne zotërojmë një seri të integruar e pajisjeve në rehabilitimin mjekësor dhe aftësinë për të rregulloje produktet sipas standardeve të klientëve. Produktet tona kryesore përfshijnë seri ecje-trajnimit, e sipërme seri gjymtyrë rehabilitimi, të ulët seri gjymtyrë rehabilitimi, mesit dhe tërheqje qafën seri, seri terapi fizike, terapi profesionale seri dhe seri fëmijë rehabilitimit.
Produktet janë aplikuar gjerësisht në qendër rehabilitimi, spital dhe shkollë të veçantë. Produktet janë eksportuar gjerësisht në të gjithë botën, duke përfshirë Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Afrikë, Evropë, etj vini në vizitoni ose na kontaktoni për më shumë informacion.

BUSINESS ADVANTAGE

FACTORY
specilizing in erhabilitation products more than 11yeas,products are widely used in hospital,rehabilitation center and clinic

ADVANGTAGE
short delivery time,hundreds of different products for choosing,customization and OEM are available

SERVICE
serve for honor,solve problems for customers

微信图片_20190408111419
ca531be6
微信图片_20190408111431
a7867df7
微信图片_20190408111445
64a6bdd7

MASK WORKSHOP

workshop6
workshop3
workshop5
workshop2
workshop4
workshop1