bar Fëmijët mur - China Changzhou KonDak Medical

produktet

bar fëmijët mur

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  WAREHOUSE

  193577a0
  543543
  4343
  sample-room3
  ef5d3b5c
  324324

  CERTIFICATE

  WORKSHOP

  1Sawing

  Sawing

  3Maching

  Maching

  5Drilling

  Drilling

  7Siwing

  Siwing

  2Bending

  Bending

  4Punching

  Punching

  6Welding

  Welding

  8Assembling

  Assembling

  PRODUCT DETAIL

  Specifikim
  Emri i artikullit OT Ushtrimin Device
  Item Nr KD-ZYE
  funksion Used to improve finger's ability
  Body Color E verdhe
  Aplikacion Spital, klinika, qendra rehabilitimi, shtëpi
  Test standard ISO
  paketim 1pcs / carton
  përmasat
  madhësi  50 * 15 * 52cm
  material
  Material Body dru, plastike
  Accessories Informacion
  udhëzues 1 cope
  Peshat & Madhësia Paketimi
  peshë net (kg) 1.5kg

  WAREHOUSE

  193577a0
  543543
  4343
  sample-room3
  ef5d3b5c
  324324

  CERTIFICATE

  WORKSHOP

  1Sawing

  Sawing

  3Maching

  Maching

  5Drilling

  Drilling

  7Siwing

  Siwing

  2Bending

  Bending

  4Punching

  Punching

  6Welding

  Welding

  8Assembling

  Assembling


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne