FAQs - Changzhou KonDak Medical Co., Ltd

produktet

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

Ne jemi një fabrikë.

Ku është fabrika e juaj ndodhet? Si mund të vizitoni atje?

Fabrika jonë ndodhet në Changzhou City, Jiangsu Province, China, pranë Shanghai.You mund të fluturojnë në aeroportin e Shangait direkt, atëherë ne do të marr you.All klientët tanë, nga shtëpia apo jashtë vendit, janë të mirëpritur ngrohtësisht për të na vizitoni!

Çfarë është garanci?

Garancia jonë është 1 vit

A mund të vizitojë fabrikën tuaj?

Sigurisht, i mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë në qoftë se ju vijnë në Kinë.

Çfarë është termi pagesa?

30% paradhënie, 70% e pagesës bilancit para lindjes

Cila është mënyra e transportit?

nga deti, nga ajri dhe nga ndërkombëtare shprehin

Si mund të zhvillohet një mënyrë?

1) Na tregoni se çfarë ju duhet, ose ne do të dërgojë katalogun tonë tek ju për zgjedhjen e produkteve
2) pasi të keni bërë vendim për të cilën produktet që ju duhet dhe të na tregoni se cila mënyrë transportit ju preferoni për të, ne do të ju tregojnë mallrave
3) Ne do të bëjnë faturë për ju për të bërë pagesën
4) të paguajnë 30% si paradhënie
5) pasi produktet janë të gatshëm, të paguajë 70% si pagesa bilanci
6) Ne do të organizojmë ofrimit të

Si mund të na kontaktoni?

Me email, WhatsApp, Skype, telefon

Duan të punojnë me ne?